تخفیف های مشابه

حسی بی نظیر در اوج آسمان با پرواز تفریحی با پاراموتور همراه با خلبان اسدی و 60% تخفیف و پرداخت 600

پاراموتور خلبان اسدی  - دریاچه مهارلو پاراموتور خلبان اسدی  - دریاچه مهارلو پاراموتور خلبان اسدی  - دریاچه مهارلو

جزئیات تخفیف

-امکان استفاده به صورت لحظه ای

-پرواز تفريحي با پاراموتور تجربه یک پرواز باورنکردنی بر فراز آسمان بدون نیاز به آموزش

-پرواز توسط خلبان مجرب و با سابقه 15 سال و 1000 سورتی پرواز، دارای رکورد پروازی و زیر نظر فدراسیون ورزشهای هوایی و سازمان هواپیمایی کشوری انجام می‌شود .

-مسافر و خلبان هر دو بیمه کامل مخصوص ورزشهاي هوايي از هر نظر هستند.

-ویژه بانوان و آقایان

-مدت زمان پرواز 7 دقيقه مي باشد

-فیلمبرداری در حین پرواز با دوربين مخصوص ورزشي به صورت رایگان

-همراه داشتن فلش جهت دریافت فیلم الزاميست

- لطفا حتماً جهت امنیت بیشتر در هنگام پرواز پوتین ساق بلند همراه داشته باشید

-چون ممکن است منتظر شرایط آب و هوایی مساعد برای پرواز بمانیم لطفاً پیش بینی آب – مواد غذایی – کلاه آفتابی – عینک آفتابی – کرم ضد‌ آفتاب و . . .  را نیز بفرمایید.

-ویژه افراد حداکثر با وزن 100 کیلوگرم بدون محدوديت سني 

- برای افراد دارای بیماری های قلبی، مغزی، صرع و ترس از ارتفاع مجاز نمی باشد. 

 -آدرس محل سايت پروازي:کیلومتر 10.3 (10 کيلومترو 300 ) پس از پلیس راه فسا به سمت دریاچه مهارلو- سمت چپ پارک وايستگاه قايقراني سابق - ساختمان اداري محيط زيست.

 


توضیحات

پاراموتور چیست؟

پرواز با پاراموتور یکی دیگر از شاخه های پرواز با پاراگلایدر است.

این وسیله پروازی طوری طراحی شده که براحتی و وزن خیلی کم حدود 30KG  و کوچک بودن و جابجایی خیلی آسان خلبان را قادر می سازد تا در هر جایی که می خواهد و یا هر مکان امن (Safe) که میخواهد پرواز کند در کمترین زمان آماده ی پرواز شود و از لذت غیر قابل توصیف پرواز با پاراموتور بهره مند شود.

پاراموتور بخاطر ایجاد نيروي Trust بوسیله موتور این امکان را به خلبان میدهد تا به راحتی از روی زمین (در پاراگلایدر حتما خلبان باید از ارتفاع پرواز کند) تیک آف کرده و تا مدتها در آسمان پرواز کند بخاطر نیروی تراست موتور خلبانی می تواند تقریبا به هر جایی که دوست دارد برود و از دیدن مناظر بکر و دست نخورده لذت ببرد و تا مادامی که سوخت دارد از پرواز خود لذت ببرد.
به عنوان مثال: سواحل شمالی کشور بخاطر زیبایی وصف ناپذیر منظره ی دریا و سواحل زیبای مناطق مختلف به خلبان اجازه میدهد تا در کمال آرامش و امنیت از مناظری که هر کسی قادر به تماشای آن نیست لذت برده و از نسیم ملایمی که به صورتش برخورد میکند مانند یک پرنده ی واقعی لذت برده و در نهایت آرامش پرواز خود را به پایان رسانده و مدتها از انرژی ای که از پرواز خود گرفته لذت ببرد. علاوه بر این پرواز با پاراموتور این امکان را میدهدکه براحتی بتواند یک سرنشین دیگر ( تندم= دونفره) را با خود به پرواز ببرید و ایشانهم از لذت پرواز با پاراگلایدر بهره مند شود.

به اين وسليه به علت سبک بودن و قابل حمل بودن نسبت به وسايل پرنده موتوردار ديگر هواپيمايي جيبي نيز گفته ميشود.

سرعت مناسب پاراموتورها آنها را مبدل به مناسبترین وسایل پروازی چهت امور فیلم برداری و عکاسی هوایی و شناسایی و دست یابی به مناطق خارج از دسترس نموده است.

لازم به ذکر است که پاراموتوري که شما با آن پرواز خواهيد کرد يکي از بهترين و جديدترين برندها موجود در جهان و ساخت کشور ايتاليا ميباشد . 

این تخفیف را به دوستانتان اطلاع دهید

سوالات خود را بپرسید
برچسب ها

پاراموتور پرواز خلبان_اسدی شیراز تخفیف