درباره شیراز تخفیف 

 

شیراز تخفیف به عنوان اولین و بزرگترین سامانه تخفیف و خرید گروهی در جنوب کشور، فعالیت خود را از سال 1392 آغاز نموده است. تیم شیراز تخفیف با پیشنهادات اقتصادی خود تجربه خریدی هیجان انگیز و خاص را به شما منتقل می کند. این وبسایت توانسته است با فعالیت خود همزمان به کسب و کارها و کاربران خود تجربه‌ای شگفت انگیز را منتقل کند.

شما با عضویت در سایت و اینستاگرام شیراز تخفیف می‌توانید هرروز از تخفیفات ویژه‌ای که برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، استفاده نمایید و در سریع‌ترین زمان، اقتصادی‌ترین قیمت‌ها را مشاهده کنید و مراکز مختلف را باهم مقایسه نمایید. همچنین اگر تمایل به معرفی کسب و کار خود دارید و به دنبال برندسازی و فروش کالا یا خدمات خود در هریک از زمینه‌های: رستوران و کافی شاپ،  تفریحی-گردشگری، هنری-آموزشی، پزشکی، کالا و خدمات هستید می‌توانید از قسمت همکاری با ما درخواست خود را ثبت نمایید تا با کمک نیروهای کارآمد و حرفه‌ای شیراز تخفیف در حوزه دیجیتال مارکتینگ، فروش و تبلیغات در فضای مجازی در سطح استان شناخته شوید.

 

 

اطلاعات تماس شرکت کارآفرینان بازار ایرانیان

تلفن: 07136292201

آدرس پستی:  شیراز ، قصرالدشت ، محله خلیلی ، روبه روی عفیف آباد ، خیابان آوینی ، نبش کوچه 5 ، ساختمان برنا ، طبقه 5 واحد 8