لوسيون بدن نيوآ حجم 200 ميلي ليتر

لوسيون بدن نيوآ حجم 200 ميلي ليتر لوسيون بدن نيوآ حجم 200 ميلي ليتر لوسيون بدن نيوآ حجم 200 ميلي ليتر

جزئیات تخفیف

امکان استفاده لحظه ای

- نام کالا : لوسيون بدن نيوآ حجم 200 ميلي ليتر

- حاوی عصاره های : گل رز ، وانیل ، کاکائو

- مرطوب کننده عمیق و 24 ساعته

- بدون ایجاد احساس چربی بر روی پوست

- حاوی عصاره گل رز و روغن آرگان

- با رایحه خوش

- فاقد پارابن

- دارای فرمول منحصر به فرد حاوی روغن جوجوبا  

 

توضیحات

 لوسيون بدن نيوآ حجم 200 ميلي ليتر

در سال 1911 دکتر داروساز Oscar Troplowiz همراه با دکتر شیمیدان Issac Lifschutz موفق به کشف روند اوملسیفایر شدند. آن‌ها توانستند بااتصال آب و روغن برای اولین بار در دنیای پزشکی به کشف بزرگی نائل شوند. دکتر متخصص پوست پل جرسون معتقد بود که این امولاسیون آب در روغن می‌تواند پایه مناسب برای کرم‌های آرایشی و بهداشتی پوست باشد و در دسامبر سال 1911 شرکت NIVEA راه‌اندازی شد. از همان آغاز تولید، هدف دکتر اسکار تولید محصولات باکیفیت بالا و مقرون‌به‌صرفه برای همگان بود. با گسترش تولید محصولات تخصصی پوست نیز تولید گشت. نیوا به‌عنوان یکی از شرکت‌های بین‌المللی پیشرو در حوزه مراقبت از پوست، به مصرف‌کنندگان خود نزدیک بوده، محصولاتی جذاب و نوآورانه به آن‌ها عرضه می‌کند. با بیش از 125 سال تجربه در زمینه مراقبت از پوست و داشتن یکی از مدرن‌ترین مراکز تحقیقاتی دنیا، مظهر محصولات آرایشی و بهداشتی باکیفیت و مبتکرانه است.

لوسیون بدن نیوآ با عصاره کره کاکائو

لوسیون بدن نیوآ، حاوی کره طبیعی کاکائو و ویتامین E،  برای پوست شما رطوبتی ماندگارتر فراهم کرده، آن را صاف و لطیف کرده از خشکی اش می کاهد. این محصول، غنی شده با مواد معدنی طبیعی، مراقبت کننده، ویتامین E و مرطوب کننده های دیگر، هماهنگ با پوست کار کرده و رطوبت طبیعی درون پوست را فعال می کند از خشک شدن پوست به شکل موثری پیش گیری می کند زبری پوست را به طرز قابل توجهی کاهش می دهد سازگاری با پوست توسط متخصصین پوست تایید شده است.

لوسيون بدن نیوآ حاوی وانیل و روغن بادام حجم 200 ميل

لوسيون بدن نیوآ حاوی وانیل و روغن بادام، بدون ایجاد احساس چربی تا 24 ساعت پوست را آبرسانی کرده و رایحه ای خوش بر روی پوست به جا می گذارد. روغن بادام موجود در این لوسیون پوست را نرم و از خشکی آن جلوگیری می کند و وانیل به پوست رایحه ای خوش می دهد. این لوسیون فاقد پارابن است و بدون ایجاد حساسیت مناسب استفاده روزانه می باشد.

لوسيون بدن نیوآ حاوی عصاره گل رز و روغن آرگان حجم 200 ميل

لوسيون بدن نیوآ حاوی عصاره گل رز و روغن آرگان، بدون ایجاد احساس چربی تا 24 ساعت پوست را آبرسانی کرده و رایحه ای خوش بر روی پوست به جا می گذارد. روغن آرگان موجود در این لوسیون پوست را نرم و از خشکی آن جلوگیری می کند. این لوسیون فاقد پارابن است و بدون ایجاد حساسیت مناسب استفاده روزانه می باشد.

سوالات خود را بپرسیدهنوز نظری ثبت نشده.

برچسب ها

لوسيون بدن نيوآ حجم 200 ميلي ليتر لوسيون لوسيون بدن نیوآ لوسيون بدن نیوآ لوسيون بدن نیوآ حاوی عصاره گل رز حجم 200 ميل

Dialog header 1