دستگاه خانگی لیزر موهای زائد اسموت اسکین مدل Gold

دستگاه خانگی لیزر موهای زائد اسموت اسکین مدل Gold دستگاه خانگی لیزر موهای زائد اسموت اسکین مدل Gold دستگاه خانگی لیزر موهای زائد اسموت اسکین مدل Gold

جزئیات تخفیف

امکان استفاده لحظه ای

- نام کالا : دستگاه خانگی لیزر موهای زائد اسموت اسکین مدل Gold

تکنولوژی اصلاح : نوری (IPL)

- مناسب برای : صورت  و بدن

- منبع تغذیه : برق

- قابلیت شستشو ندارد

- تعداد سری : 2 سری

- سایر ویژگی ها : 

  • پر قدرت ترین دستگاه IPL خانگی
  • زمان بین هر فلش کمتر از 1 ثانیه

- حذف دائمی مو

- دارای حسگر ایمنی پوست

- دارای گارانتی و اصالت داشتن  کالا 

توضیحات

دستگاه خانگی لیزر موهای زائد اسموت اسکین مدل Gold

دستگاه IPL خانگی Smoothskin Gold از جمله پرقدرت ترین دستگاه IPL خانگی موجود در بازار است. این محصول می تواند در زمان کوتاهی موهای زائد خود را به سادگی به طور دائمی از بین ببرد. از آنجایی که نسبت به دیگر برندهای موجود سرعت بین فلشهای دستگاه بسیار بالاتر است (زمان بین هر فلش کمتر از 1 ثانیه) شما میتوانید ناحیه بزرگی را در زمان کوتاهی معالجه کنید. IPL به گونه ای طراحی شده است که چرخه رشد مو را به طور دائم از بین می برد. انرژی خفیفی به سطح پوست نفوذ می کند و توسط ملانین موجود در ریشه مو جذب می شود. انرژی خفیف جذبی تبدیل به انرژی گرمایی می شود (در زیر سطح پوست) که این انرژی باعث جلوگیری از فعالیت فولیکول مو جهت رشد مجدد می شود. دستگاه های IPL اسموت اسکین ساخته شده در شرکت سونی انگلستان دارای خصوصیات منحصر به فردی است. منحصر به فردترین خصوصیت این دستگاه نسبت به بقیه دستگاه های IPL خانگی داشتن سنسور تشخیص رنگ پوست خودکار و قابلیت تنظیمات گوناگون است. این بدان معناست که شما دیگر نگرانی انتخاب رنگ پوست و تنظیم قدرت دستگاه را نخواهید داشت و دستگاه به صورت خودکار تنظیم می نماید. نواحی مختلف پوست بدن رنگ های متفاوتی دارند و این خاصیت تنظیم خودکار باعث می شود که درمان به درستی انجام شود. شما می توانید تنظیمات منحصر به فرد رنگ پوست خود را که به صورت خودکار انجام می شود توسط دو نشانگر که در دو طرف دستگاه قرار داده شده است را هر لحظه مشاهده نمایید. 

SmoothSkin Gold قابلیت استفاده برای از بین بردن موهای زائد صورت را نیز دارد. از آنجایی که پوست صورت بیشتر در معرض نور آفتاب قرار دارد بنابراین انتخاب قدرت دستگاه برای استفاده بر روی صورت بسیار مهم و حساس است ولی با توجه به وجود سنسورهای بسیار حساس دستگاه و تنظیم خودکار دستگاه جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و دستگاه به صورت خودکار این کار را انجام می دهد. این محصول قابلیت انجام 300،000 فلش را دارد. شما در گام نخست میبایست 12 هفته ، هفته ای 1 بار و بعد از آن ماهانه اگر لازم شد از دستگاه استفاده کنید بنابراین 300،000 فلش به معنی قابلیت استفاده از دستگاه تا مدت 15 سال است.

سوالات خود را بپرسیدهنوز نظری ثبت نشده.

برچسب ها

دستگاه خانگی لیزر موهای زائد اسموت اسکین مدل Gold دستگاه لیزر خانگی دستگاه لیزر پیشرفته دستگاه لیزر

Dialog header 1