ست سویشرت شلوار بدون کلاه uhlsport

ست سویشرت شلوار بدون کلاه uhlsport ست سویشرت شلوار بدون کلاه uhlsport ست سویشرت شلوار بدون کلاه uhlsport

جزئیات تخفیف

- نام کالا : ست سویشرت شلوار بدون کلاه آلشپورت

- جنس : ۹۳٪ پلی استر و ۷٪ الاستان

- استفاده از پارچه  بسیار سبک اما بسیار مقاوم

- سایز : دارای سایز بندی

- رنگ  : دارای رنگبندی

- نحوه بسته شدن با زیپ

- برای مشاهده و خرید سایربندی و رنگ های موجود روی گزینه انتخاب کنید کلیک نمایید

-دارای یقه ایستاده بدون کلاه

- دارای دو جیب  در طرفین گرمکن

- دارای دو جیب  در دو طرف شلوار

- دارای کشباف دور مچ آستین

- طراحی شده توسط : UHLSPORT GmbH

- مناسب برای ورزش و پیاده روی 

- تولید کشور چین

-عکس های فوق عکس واقعی محصول میباشد که توسط گروه شیراز تخفیف گرفته شده است

توضیحات

معرفی برند   :

آل‌اشپورت (به آلمانی: uhlsport) یک کارخانه تولید تجهیزات ورزشی است (در ابتدا دستکش دروازه‌بانی). مقر آن کشور آلمان می‌باشد و در سال ۱۹۴۸ تاسیس شده است. این شرکت دست‌کش دروازه‌بانی، ساق‌بند، توپ فوتبال، لباس تمرین و لباس بازی فوتبال و والیبال تولید می‌کند. آل‌اشپورت یکی از پرسابقه ترین برند های ورزشی در ایران است؛ مهم‌ترین فعالیت های این شرکت در ایران شامل اسپانسرینگ تیم ملی فوتبال ایران، پرسپولیس و سایر تیم های لیگ برتر فوتبال ایران می‌باشد. همچنین این شرکت در بسیاری از رشته های ورزشی در ایران به عنوان اسپانسر فعالیت کرده یا دارد.

معرفی محصول : 

ست گرمکن و شلوار ورزشی بادگیر مردانه آلشپورت دارای الیاف مصنوعی است این الیاف پلی استر  مقاومت بالایی در برابر چروک شدن دارند. این ست  ورزشی  مناسب ورزش در فضاهای باز مانند زمین چمن، پارک یا حتی بازی گل کوچک در خیابان می باشد. پوشیدن ست شلوار وگرمکن ورزشی در محیط های سرباز، از پوست در برابر آسیب های احتمالی محافظت می کند. همچنین این ست شلوار وگرمکن ورزشی دارای سطحی صاف و بدون چین خوردگی و وزنی کمتر از الیاف طبیعی هستند‏  و در مقابل نور آفتاب تغییر رنگ نمی دهند‏.‏ راحتی یک معیار مهم است که در شلوار و گرم کن مردانه بسیار مورد اهمیت است شما به کمک این مدل می توانید به راحتی در فضای بیرون بدوید و ورزش کنید.

سوالات خود را بپرسیدهنوز نظری ثبت نشده.

برچسب ها

سویشرت_آلشپورت ست_ورزشی_آلشپورت ست_گرمکن_شلوار_مردانه_uhlsport گرمکن_و_شلوار_اسپرت_نخ_استرج شیراز تخفیف شیراز_تخفیف شلوار_ورزشی__uhlsport

Dialog header 1