پکیج پاکسازی2 (پاکسازی با بهترین مواد، ماساژ، ابرسانی و نور درمانی و استفاده از ۳ ماسک مغذی)

سالن زیبایی کیژان

با اطمینان خرید کنید!
در صورت عدم استفاده از کوپن خریداری شده و یا وجود مغایرت بین خدمات دریافتی با توضیحات و شرایط موجود در سایت، پس از تایید کارشناس، بازگشت ۱۰۰٪ وجه تضمین می گردد.

جزئیات تخفیف

بهترین روش پاکسازی و جوانسازی پوست 

این روزها نسبت به گذشته افراد توجه بیشتری به زیبایی و آراستگی ظاهر خود دارند به نحوی که زمان و هزینه های بسیاری صرف بهبود ظاهر خود میکنند. همانطور که میدانید پوست صورت بیشترین تاثیر را بر ظاهر فرد میگذارد، به همین جهت روش های بسیاری برای جوانسازی و زیبایی پوست به وجود آمده است.ما در سالن زیبایی کیژان با استفاده از بهترین دستگاه ها و با کیفیت ترین مواد ها، تمام سعی خود را میکنیم تا بهترین خدمات ممکن را به شما عزیزان ارائه دهیم. در این قسمت می خواهیم چند مورد از خدمات سالن زیبایی کیژان را به طور مختصر به شما عزیزان معرفی کنیم:

  • پکیج vip: پاکسازی حرفه ای با دستکاه و برند اسپانیایی انوبیس، آبرسانی با دستگاه التراسوند، لیفت صورت با ار اف، نور درمانی با تونل ال ای دی و استفاده از ۴ ماسک مغذی (مدت زمان پاکسازی: یک ساعت و 40 دقیقه)
  • پکیج پلاژن تراپی: پلاژن تراپی با کیت مخصوص، ابرسانی، لیفت صورت و ماساژ به همراه ۳ مدل ماسک مختلف (مدت زمان: یک ساعت و 40 دقیقه)
  • پکیج پاکسازی 2 : پاکسازی با کیفیت ترین مواد، ماساژ،  آبرسانی، نور درمانی و استفاده از ۳ ماسک مغذی (مدت زمان : یک ساعت و 20 دقیقه)
  • پکیج پاکسازی 1: پاکسازی با مواد و برند های ایرانی، آبرسانی، نور درمانی و استفاده از ۲ ماسک مغذی (مدت زمان: 45 دقیقه)

 

 

برای مشاهده خدمات دیگر سالن های زیبایی اینجا کلیک کنید.

 

شرایط استفاده

null

مهلت استفاده : از لحظه خرید الی دوشنبه ۲۱ اسفند

این تخفیف را به دوستانتان اطلاع دهید

اشتراک به دوستان از طریق واتس اپاشتراک به دوستان از طریق تلگرام

سوالات خود را بپرسید

برچسب ها