تجربه ای از ترس و هیجان در اتاق فرار

(۱)
(۲)
(۰)
(۲)
(۳)
امتیاز : ۳
(۸)
پنیک روم - پارامونت پنیک روم - پارامونت پنیک روم - پارامونت پنیک روم - پارامونت پنیک روم - پارامونت پنیک روم - پارامونت پنیک روم - پارامونت پنیک روم - پارامونت پنیک روم - پارامونت پنیک روم - پارامونت

جزئیات تخفیف

مجموعه پنیک روم با ۴۵٪ تخفیف

مجموعه پنیک روم دارای اتاق فرار های مختلفی است که هرکدام داستان متفاوتی دارد و تجربه ای از هیجان و ترس را در بازی گروهی برای شما فراهم میکند در زیر چند نمونه از اتاق ها را برای شما معرفی میکنیم که میتوانید بین آنها انتخاب کنید:

 • اتاق فرار Museum Heist
 • اتاق فرار Station Of Murder
 • اتاق فرار Black And White
 • اتاق فرار PaniQ Lab
 • اتاق فرار Escape From Torture
 • اتاق فرار Defusing The Bomb 

 

اتاق فرار Museum Heist: (تعداد ۴ تا ۸ نفر)

 • الماس ریجنت توسط افرادی ناشناس از موزه لوور فرانسه به سرقت رفته، مسئولین موزه تصمیم دارند بدون حاشیه و مستند سازی الماس را به مکان اصلی خودش انتقال بدهند. شما مسئولیت این عملیات را به عهده گرفته اید و مکان اختفای آن را میدانید، تنها زمان کمی در اختیار دارید تا در نبود سارقین ماموریت خود را به انجام برسانید.

اتاق فرار Station Of Murder: (تعداد ۴ تا ۸ نفر)

 • شما تنها مظنونین قتل آقای smith هستید به همین دلیل در یک ایستگاه در جوار قطار سریع السیر حبس شده اید قاضی پرونده می داند قاتل میان شما است و تنها خود شما میتوانید آن شخص را شناسایی کنید. ما پیشنهاد میکنیم برای حل این پرونده تمامی حواس خود را بکار گیرید تا از این اتهام مبرا شوید.

اتاق فرار Black And White: (تعداد ۴ تا ۸ نفر)

 • شما به صورت کاملا تصادفی اشتباها به جای بیماران متواری شده از یک تیمارستان تخصصی توسط مامورین حفاظتی به دام افتاده اید پزشکان پس از شنیدن اظهارات شما تصمیم به تست روانی در بخش سیاه و سفید بر روی افکار روزمره تان گرفته اند ممکن است در اینجا با مسائل به ظاهر موجه ولی غیر واقعی روبرو شوید ویا عکس این موضوع اتفاق بیوفتد در نظر داشته باشید تمامی آینده اجتماعی تان به این تست بستگی دارد بنابراین با دقت فراوان موضوع را دنبال کنید.

اتاق فرار PaniQ Lab: (تعداد ۴ تا ۸ نفر)

 • تمدن بشریت طی اتفاقی به خطر افتاده همه موجودات در اثریک آزمایش بیوشیمی جهش یافته یا به نوعی تبدیل به زامبی شده اند نسل شما در کوهستان زندگی میکرده به همین سبب آلوده نشده اید و میدانید تنها با ورود به مکانی که تمامی این اتفاقات از آنجا شروع شده می توانید پادزهر را بدست بیاورید ولی چالش اصلی شما این است که به خاطر این اتفاقات تمامی برق شهر قطع شده چون بدن آن موجودات به نور واکنش شدیدی نشان میدهد و یا به نوعی تجزیه می شوند. دوستان شما تنها برای یک ساعت می توانند نیروگاه برق را روشن نگه دارند از این فرصت استفاده کرده و بشریت را نجات دهید.

اتاق فرار Escape From Torture: (تعداد ۶ تا ۹ نفر)

 • شکنجه و تکه تکه کردن افراد تا سرانجام به مرگ رساندن قسمتی از نشانه های بی شماری است از بیماری روانی شخصی که شما را در اینجا به دام انداخته ولی حق انتخاب دارید بمانید و به ترسناک ترین حالت ممکن شکنجه شوید و یا اینکه راه کاری برای فرار از این قتلگاه پیدا کنید.

اتاق فرار Defusing The Bomb: (تعداد ۴ تا ۸ نفر)

 • تا فتح کامل اروپا توسط ارتش هیتلر فاصله ای نمانده و برگ برنده آنها پیام های نامفهومی بود که بین افسران رده بالای ارتش دست به دست می شد در این حین از سوی دیگر متفقین موفق به ساخت دستگاهی برای رمز گشایی پیام ها توسط آلن تورینگ شدند این موضوع همه چیز را تغییر داد و آلمان ها به ناچار دستور به انهدام دستگاه دادند. دفتر کار آلن بمب گذاری شده تنها راه نجات جان میلیون ها نفر خنثی سازی بمب و رمز گشایی دستگاه است.

توضیحات

زمانی که احساس کردید نیاز به یک تجربه ی هیجان انگیز دارید تا ترس، هیجان، وحشت، اظطراب و خنده و شادی را با هم تجربه کنید حتما به سراغ اتاق فرار برید. شاید اسم اتاق فرار یا پنیک روم را چندین بار شنیده باشید اما اطلاعات کافی نداشته باشید. اتاق فرار به یکی از تفریحات هیجانی و فکری اشاره دارد که امروزه در میان جوان ترها بسیار محبوب شده است؛ تفریحی که هیجان را با سرگرمی های فکری و فضایی متفاوت را تجربه می کنید. شما با انتخاب این تفریح هم طعم هیجان را می چشید، هم در یک بازی، کار تیمی را تجربه می کنید و هم ذهن خود را به چالش می کشید؛ البته خنده و شادی هم در این خوشگذرانی جای خودش را دارد.

پنیک روم در حال حاضر ۶ اتاق دارد و هدف از مسیر های گوناگون ،موضوعی و چالش برانگیز این است که جالب ترین ماموریت های پر ماجرا را برای همه سنین و گروه ها ارائه دهد، تایمر معکوس که همیشه قابل مشاهده است به شما نشان میدهد که چقدر از تجربه هیجان انگیز تکرار نشدنی شما گذشته است ولی نگران معماهای غیر منتظره و کدهای پیش رو نباشید شما در مسیری درست قرار دارید و هنگامی که آخرین کلید را پیدا کرده و در را باز کنید شما فرار کرده اید و شما آزاد هستید ،اگر به دنبال یک تجربه غیر قابل وصف ۶۰ دقیقه ای می باشید و مایل به چالش کشیدن خود هستید دریغ نکنید حتما این بازی فوق العاده را تجربه کنید.

این تخفیف را به دوستانتان اطلاع دهید اشتراک به دوستان از طریق واتس اپ اشتراک به دوستان از طریق تلگرام

سوالات خود را بپرسید
برچسب ها

اتاق_فرار هیجان_اتاق_فرار پنیک_روم بازی_گروهی بازی_های_گروهی مراکز_تفریحی مرکز_تفریحی شهربازی شهر_بازی