تجربه‌ای متفاوت از هیجان در اتاق فرار

۴.۳۳
(۱)
(۰)
(۰)
(۰)
(۵)
امتیاز : ۴.۳۳
(۶ نظر)
مجموعه بازی‌های فکری و اتاق فرار ردپا - خیابان برق مجموعه بازی‌های فکری و اتاق فرار ردپا - خیابان برق مجموعه بازی‌های فکری و اتاق فرار ردپا - خیابان برق مجموعه بازی‌های فکری و اتاق فرار ردپا - خیابان برق مجموعه بازی‌های فکری و اتاق فرار ردپا - خیابان برق مجموعه بازی‌های فکری و اتاق فرار ردپا - خیابان برق مجموعه بازی‌های فکری و اتاق فرار ردپا - خیابان برق مجموعه بازی‌های فکری و اتاق فرار ردپا - خیابان برق مجموعه بازی‌های فکری و اتاق فرار ردپا - خیابان برق مجموعه بازی‌های فکری و اتاق فرار ردپا - خیابان برق

جزئیات تخفیف

تجربه‌ای متفاوت از هیجان در مجموعه بازی های فکری و اتاق فرار رد پا

 

اتاق فرار ردپا:

  • زمان بازی: 90 دقیقه
  • ژانر بازی: هیجان انگیز
  • محدودیت سنی ۱۴ سال به بالا
  • درصد سختی: 100درصد
  • تعداد بازیکن: 4 تا 6 نفر

خلاصه بازی:

  • در شیب کوهستان‌های تبت غاری وجود دارد که از اعتبار بدی برخوردار است. بومیان آن غار را هیولا می‌نامند و معتقد هستند این غار یکی از خطرناک‌ترین مناطق روی زمین است و هیچ کس حتی نباید به این غار نزدیک شود چه برسد که بخواهد درون آن قدم بگذارد. حال شما به عنوان ماجراجویانی کنجکاو می‌خواهید رازهای پشت پرده این غار را کشف کنید. ردپاها را دنبال کنید و مواظب قدم‌های که برمی‌دارید باشید...

 

سایر توضیحات:

  • استفاده از ماسک و دستکش الزامی می‌باشد.
  • تعداد ظرفیت: حداکثر 6 نفر ـ حداقل 4 نفر
  • مناسب برای برگزاری جشن تولد
  • دارای جای پارک مناسب

 

خیابان برق، نبش کوچه ۱۰، پلاک ۲۰
۴.۳۳
(۶ نظر)
(۱)
(۰)
(۰)
(۰)
(۵)
نظر بدهید

توضیحات

هر زمانی که احساس کردین نیاز به یه هیجان فوق العاده دارین تا انرژیتونو تخلیه کنین بیاین توی سایت تا چندتا پیشنهاد خفن بهتون بدم. پیشنهاد امروزم اتاق فرار هست حالا براتون توضیح میدم که اصلا بفهمیم چی هست و جریانش چیه.

کلا اتاق فرار به درد چه کسایی میخوره؟؟ به درد کسایی میخوره که مثل من عاشق هیجان، ترس، وحشت، اظطراب ،رمز گشایی و معما، خنده و شادی و کلا بازی گروهی و دورهمی هستند البته استراژی اتاق فرار و بازی گروهی به همراه هوش و سلیقه، فکر و رمزگشایی و معما هست باید باهم مشارکت داشته باشین تا بتونین معما ها را حل کنین. اتاق فرار یکی از تفریحات هیجانی و فکری هست که خیلی طرفدار پیدا کرده، تفریحی که هیجان را با سرگرمی های فکری و فضایی متفاوت را همزمان تجربه می کنین. در این بازی هم کار تیمی را تجربه میکنین و هم ذهن خودتونو به چالش میکشین. واقعا شگفت انگیز و جالبه.

این تخفیف را به دوستانتان اطلاع دهید اشتراک به دوستان از طریق واتس اپ اشتراک به دوستان از طریق تلگرام

سوالات خود را بپرسیدپرنیاسمیعی زاده در 2 هفته پیش
سلام چطوری میتونم باهاتون تماس بگیریم لطفاشماره تماستون رو اینجابنویسیدتابرای ررزو باهاتون هماهنگ کنیم
شیما شکوهی (کارشناس شیراز تخفیف)
سلام کاربرعزیز، شماره تماس روی سایت قرار دارد روی نمایش شماره کلیک نمایید و سپس رزرو وقت شماره مشخص می شود و حتما کوپن را از سایت تهیه نمایید.
نظر بدهید

شایان صحرائیان در ۳ هفته پیش
مریم نجفی در ۳ ماه پیش
مهدی در ۴ ماه پیش
مهدی در ۴ ماه پیش
محمد نظارتیان در ۸ ماه پیش

برچسب ها

اتاق_فرار بازی_فکری بازی_گروهی مرکز_تفریحی اتاق_فرار_رد_پا