حریم خصوصی کاربران

 سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران

شیراز تخفیف ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت ، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال کد تخفیف و سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های  شیراز تخفیف قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد . آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، محفوظ خواهد ماند و استفاده غیر مجاز از آن نخواهد شد. 

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، شیراز تخفیف جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی بیشتری درخواست کند

همچنین شیراز تخفیف ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها،برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

توجه داشته باشید که 10007119  شماره‌ای است که شیراز تخفیف از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند.  همچنین این شماره‌‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه شیراز تخفیف را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

 همچنین ممکن است شیراز تخفیف از طریق وب سایت، کانال تلگرام، اینستاگرام و سایر رسانه های اجتماعی برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

 بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان شیراز تخفیف ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام شیراز تخفیف است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را از طریق پشتیبانی آنلاین یا صفحه تماس با ما اطلاع دهید.

 شیراز تخفیف ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد،شیراز تخفیف  می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

 حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.شیراز تخفیف هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

 

 اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شیراز تخفیف همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی شیراز تخفیف و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات

شیراز تخفیف دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.
کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های شیرازتخفیف نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.
کلیه اطلاعات مربوط به سیستم شیراز تخفیف در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.

 

ویرایش اطلاعات کابری

شما به راحتی می توانید با وارد شدن به بخش "تنظیمات پروفایل" اطلاعات خود را در آنجا ویرایش کنید.

 

لغو خبرنامه

کافیست با مراجعه به ایمیل دریافتی خود بر روی لغو خبرنامه کلیک کنید و به این شکل دیگر ایمیلی برای شما ارسال نخواهد شد. در صورتیکه مجدد علاقمند به عضویت در خبرنامه باشید می توانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا خبرنامه شما مجدد فعال شود.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما،‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم شیراز تخفیف را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی، درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

شیراز تخفیف  برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.