تخفیف های مشابه

حذف واژه خستگی از لغت نامه زندگی...! 62% تخفیف ماساژ درمانی و بازتاب درمانی در مرکز ماساژ استیناس و

مرکز تخصصی ماساژ استیناس. - فرهنگ شهر مرکز تخصصی ماساژ استیناس. - فرهنگ شهر مرکز تخصصی ماساژ استیناس. - فرهنگ شهر

جزئیات تخفیف

 -امکان استفاده به صورت لحظه ای

-هر کوپن ویژه ماساژ درمانی و بازتاب درمانی یکی از نواحی زیر می باشد

-دست

-پا

-کمر

-گردن و سر

-ویژه بانوان و آقایان.

-ماساژ شامل یک جلسه 30 دقیقه می باشد.

-ابتدا ماساژ خشک انجام می شود و بعد ماساژ با روغن های درمانی صورت می گیرد

 مزایای ماساژ درمانی: کاهش کمر دردهای بعد از زایمان, کاهش دردهای لگنی,,کاهش دردهای کمر, کاهش دردهای پا,رفع گرفتی های عضلانی,دفع سموم بدن,میگرن,روماتیسم,آرتروز,دردهای ,ام اس,مفصلی,مج درد,سیاتیک,دیسک خفیف کمر

- کاهش استرس و ایجاد آرامش


توضیحات

عامل اصلی انجام ماساژ درمانی درد کمر، سیاتیک، و دردهای عضلانی است. اما اگر بطور دقیقتر نگاه کنیم. بیشتر ماساژ ها با افزایش سطح دفاعی بدن از بیماری ها پیشگیری میکنند. و مهمتر از همه درمان روح ذهن و استرس است. 
:تکنیک های ماساژ درمانی
 در ماساژ درمانی ماساژور با استفاده از تکنیک هایی اغلب شبیه به تکنیک ماساژ دیپ تیشو ولی با اعمال فشار به مراتب بیشتر بر عمق عضلات و بافت های بدن ،کلیه عضلات را ماساژ می دهد. و مزایای ماساژ درمانی ماساژ با بهبود گردش خون و جریان لنفاوی باعث می‌شود مواد ‌غذایی و اکسیژن تازه به بافت‌های مزبور رسد و مواد سمی از آن خارج شود. همچنین باعث ترشح اندورفین‌ها (یا نابودکنندهای درد) و افزایش ترشح هورمون سروتونین (تعدیل‌کننده خلق و خو) می‌شود و ثابت شده است که ماساژ‌‌‌، هورمون استرس (کورتیزول) را آزاد می‌نماید و در نتیجه باعث کاهش استرس می‌گردد. هنگام گرفتگی عضلانی یعنی وقتی ماهیچه بیش از حد فعالیت می‌کند و باعث درد و اصطلاحا گرفتگی عضلانی می‌گردد، با افزایش جریان خون، این مواد زائد از بدن دفع می‌شود و باعث کاهش درد می‌گردد. ماساژ درمانی اگر توسط ماساژور آموزش دیده ی حرفه ای انجام نشود آسیبهای جدی دارد.

بازتاب درمانی چیست؟

 نظریه ای وجود دارد  که هر منطقه  یا رفلکس مربوط به یک اندام خاص در بدن می شود . پزشکان بازتاب درمانی ادعا می کنند  که اصول بازتاب درمانی و تمرینات شفابخش آن برای بدن، به حدود پنج هزار سال پیش بوده است . گفته می شود که مدارک و شواهد باستان شناسی نشان می دهد که بازتاب درمانی در 2700 سال قبل میلاد مسیح در کشورهای مصر و چین و ژاپن وجود داشته است . ، با این حال ، تمرینات بازتاب درمانی در طول قرن 19 به جهان غرب آمد . 

همانطور که در بالا گفته شد ، در بازتاب  درمانی، اعتقاد بر این است که نقاط خاصی در پاها ، دست ها و گوش ها وجو دارد که به قسمت های مختلفی از بدن مربوط می شود . همچنین این باور وجو دارد  که دست و پاها بسیار حساس هستند و اعمال فشار بروی این حسگرها(پا و دست) باعث تحریک مکانیسم مبارزه کننده بدن می شود . جریان انرژی که در بدن جاری است ممکن است در این مناطق مسدود شده باشند و باعث استرس شوند و همچنین عملکرد درست یک اندام خاص در بدن را مختل کند . هنگامی که اندام های بدن ، قادر به انجام کار خود به درستی نباشند، بیماری در بدن توسعه پیدا می کند.

 

 

 

 

این تخفیف را به دوستانتان اطلاع دهید

سوالات خود را بپرسیدمریم معراجی | 1 سال پیش
سلام اگر 2 کوپن تهیه کنیم میشود در همان 1 جلسه به مدت یک ساعت مثلن ماساژ دست و پا داشت؟
شیراز تخفیف امیری | 1 سال پیش
سلام مریم. بله.محدودیتی در خرید تعداد کوپن وجود ندارد.

برچسب ها

ماساژ_درمانی شیراز تخفیف مرکز_ماساژ_استیناس ماساژ_پا ماساژ_دست.ماساژ_بدن.