شلوار لی مردانه مارکwrangler

شلوار لی مردانه مارکwrangler شلوار لی مردانه مارکwrangler شلوار لی مردانه مارکwrangler شلوار لی مردانه مارکwrangler شلوار لی مردانه مارکwrangler

جزئیات تخفیف

امکان استفاده لحظه ای

شلوار لی مردانه مارکwrangler

 

- جنس : جین 

-برش : راسته

- دارای جیب در طرفین و پشت شلوار

- دارای تنوع رنگی

- دارای سایزبندی

- مناسب جهت مهمانی ها و ادارات

- قابل شست و شو با ماشین لباسشویی و اتو کشی

- جهت مشاهده و خرید سایز ها و رنگ های موجود روی دکمه انتخاب کلیک کنید.

- جدول کامل سایزبندی در توضیحات موجود می باشد

- ارسال کالا 24 تا 48 ساعت پس از ثبت خرید

- عکس های با لوگو شیراز تخفیف عکس واقعی از محصول می باشد که توسط گروه شیراز تخفیف گرفته شده است.


توضیحات

یکی از ویژگی هایی که شلوار جین را از باقی مدل ها متمایز می کند این است که شلوار جین تقریبا به هر چیزی می آید، یعنی شما هر مدل و رنگی را که با آن ست کنید، اگر عالی نباشد، حداقل قابل تحمل است. ست کردن پوشاک با شلوار جین اصلا کار سختی نیست و شاید به همین دلیل است که استفاده روزمره از این نوع پارچه در میان مدل های شلوار بسیار زیاد است. سریع یه چیزی با آن ست می کنید و وقت خود را هدر نمی دهید. با کمربند یا بدون کمربند می توانید از آن ها استفاده کنید و در کل اصلا حوصله تان را سر نمی برد. این امر برای آقایان خیلی بیشتر صدق می کند. شلوار های جین همه فن حریف هستند. پیشنهاد می کنیم سه یا چهار عدد از آن ها تهیه کنید تا ببینید چقدر برای شما عمر می کنند.

 شلوار جین رانگلر شهرت جهانی دارند. این برند در سال 1930 توسط شرکت بلو بل تأسیس شد که در تولید لباس کار برای کارخانه ها تخصص دارد. رانگلر بهترین شلوار جین را تولید می کند که دوام و کیفیت آنها در نوع خود کاملاً بی سابقه است. طرح شلوار جین این برند بر روی مد جهانی تأثیر زیادی داشته است. 

شلوار لی مردانه مارک wrangler پیشنهادی شیراز تخفیف یکی از همون شلوار جین های خوش پوش و با کیفیت است که از خرید آن پشیمان نخواهید شد.

 

جدول راهنمای سایز

سایز بندی 44 46 48 50 52
عرض کمر 44 46 48 50 52
بلندی شلوار 105 105 105 105 105
عرض ران 24 26 27 28 30
بلندی فاق 22 23 24 25 35

 

این تخفیف را به دوستانتان اطلاع دهید

سوالات خود را بپرسید
برچسب ها

شلوار جین شلوار ـ لی شلوار ـ مردانه شلوار ـ جین ـ مردانه ـ لانگلر شلوار - جین ـ برند ـ رانگلر فروش ـ جین ـ برند شلوار ـ wrangler