تخفیف های مشابه

بهترین و آرامش بخش ترین ماساژ با سنگ داغ و با 45% تخفیف در مرکز ماساژ استیناس و پرداخت 66000 تومان ب

مرکز تخصصی ماساژ استیناس. - فرهنگ شهر مرکز تخصصی ماساژ استیناس. - فرهنگ شهر مرکز تخصصی ماساژ استیناس. - فرهنگ شهر

جزئیات تخفیف

 -امکان استفاده به صورت لحظه ای

-ویژه بانوان و آقایان.

-این تخفیف شامل ماساژ سنگ داغ میباشد

-مدت زمان ماساژ سنگ داغ یک ساعت میباشد

فوائد ماساژ سنگ داغ:

دفع سموم بدن

تقویت سیستم عصبی

افزایش تمرکز

مناسب برای مبتلایان به ام اس 

مناسب برای مبتلایان به بیماری فیبرومالژیا

موارد منع استفاده از ماساژ سنگ داغ:

افراد مبتلا به دیابت

افراد مبتلا به فشار خون بالا

افراد مبتلا به نارسایی های قلبی

بعد از حمام افتاب 

افرادی که به علت مصرف دارو یا ابتلا به بیماری خاص غلظت خونشان کاهش یافته است


توضیحات

ماساژ سنگ داغ نوعی درمان آرام بخش عمیق و ماساژی بسیار لذت بخش بوده که در ماساژ سنگ داغ ماساژور با استفاده از سنگهای اتش فشانی به رفع گرفتگی ها و تنش های عمیق می پردازد

تکنیک ماساژ سنگ داغ:

درماساژ سنگ داغ، سنگ های آتشفشانی، سالت و سنگ مرمر در آب گرم حرارت دیده و در روغن غلطانده می شوند. در ماساژ سنگ داغ ابتدا این سنگهای داغ در سایزهای مختلف بر روی نقاط حساس و کلیدی بدن تحت فشار قرار گرفته تا به عمق ماهیچه های سفت و دارای تنش های ماهیچه ای نفوذ نمایند

ماساژ سنگ داغ چیست؟

ماساژ سنگ این روش ماساژ که ریشه در فرهنگ و دانش درمان و پزشکی مشرق زمین و طب Tui-na دارد درحقیقت براساس سیستم کانال های انرژی در بدن عمل می کند . در این روش ابتدا نوع مشکل شناسایی بررسی می شود و با تشخیص آن بنا بر نقیصه ای که سبب بروز بیماری در بدن گردیده ، برروی مریدین های مربوطه سنگ داغ یا سرد گذاشته و ماساژ داده می شود .

بنا بر نظر طب شرق هر بیماری یا دردی از برهم خوردن نیروهای یین و یانگ در بدن است و با استفاده از سنگ ها که خود نیز یین یا یانگ هستند در نقطه مربوطه که برروی مریدین ها و نقاط طب سوزنی قراردارند، تعادل بین این دو نیرو برقرار می گردد.

با توجه به نتایج فوق العاده ای که از این روش ماساژ و درمان مکمل دیده شده و به اثبات رسیده ، روز بروز جای خود را در سراسر جهان باز می یابد تا مانند گذشته روشی پرکاربرد در درمان های مکمل بیماری ها گردد . دردها و اسپاسم های عضلانی ، دردهای مفاصل ، آنمی ، ضعف قوای جسمانی ، ضعف قوای جنسی ، ضعف دید ، عفونت های مزمن ریوی و بیماری های تنفسی ، بیماری های گوارشی ، بیماری های اعصاب ، MS ، بیماری های سایکوسوماتیک ، بیماریهای مربوط به دستگاه خون رسانی و... از جمله مشکلاتی هستند که با این روش درمان مکمل در کنار درمان با طب کلاسیک نتایج بسیار خوب و بالاتر از حد تصور گرفته اند که سبب شده این روش در امریکا ، اروپا و استرالیا مورد توجه خاص قرارگیرد و دانشمندان و پزشکان غربی به تحقیق و پژوهش درباره این روش درمانی بپردازند .

این تخفیف را به دوستانتان اطلاع دهید

سوالات خود را بپرسیدشیراز تخفیف امیری | 1 سال پیش
سلام سید محمد صادق. برای اطلاعات بیشتر لطفا با شماره هماهنگی تماس بگیرید.

برچسب ها

استیناس ماساژ_ستگ_داغ شیراز تخفیف