تخفیف های مشابه

50% تخفیف پیلینگ بدن و ماساژ با نمک دریایی بحرالمیت در مرکز زیبایی پرتوی زندگی . پرداخت37500 تومان

انستیتو زیبایی و اسپا پرتو زندگی1 - قصرالدشت انستیتو زیبایی و اسپا پرتو زندگی1 - قصرالدشت انستیتو زیبایی و اسپا پرتو زندگی1 - قصرالدشت

جزئیات تخفیف

-امکان استفاده بصورت لحظه ای 

-تخفیف پیل نمکی شامل پکیج:

10 دقیقه حمام بخار

40 دقیقه پیل نمک 

5 دقیقه دوش گرم

30 دقیقه اتاق نمک

چای مخصوص

-تمام لوازم یکبار مصرف می باشد.

-بدون نیاز به پرداخت حق سرویس


توضیحات

-پیل چیست و خواص آن :

پیل روشی با قدمت 2500 ساله که سر چشمه آن مصر باستان بوده است و جهت درمانهای مختلف مورد استفاده قرار می گرفتند و با نمک دریای مرده (بحر المیت) که واقع در فلسطین و گیاهان طبیعی و دارویی و مخلوط نمک های مختلف استفاده میشود, و تاثیرات معجزه آسایی در لطافت و زیبایی پوست و بهبود مشکلات تنفسی نظیر آسم, برنشیت و نیز مشکلات پوستی نظیر لک های پوستی و آکنه و اگزما و همینطور مشکلات عصبی ناشی از استرس و اضطراب و دردهای مفصلی و ماهیچه ای دارا می باشد.

یادآور میشود تاثیر پیلینگ نیز در پاکسازی و جوانسازی و سلامت پوست و ضدعفونی کردن پوست  و همچنین مکملی برای برطرف نمودن خستگی و کوفتگی ماهیچه ها و دفع سموم و سم زدایی و چربی سوزی است.

 در این مکان مجموعه از حرکات و مهارت های دستی منظم و خاص بر روی بافت های بدن به جهت تاثیر و بالابردن عملکرد سیستم عصبی و عضلانی و سیستم گردش خون و پوست می گردد.

در طول عمل پیلینگ همراه با ماساژ خون بیشتری پمپاژ شده و مویرگ ها بازتر شده و باعت افزایش جریان خون میگردد.

یاد آور میشود در این مکان تمام امور توسط محصولات گیاهی و طبیعی انجام می گیرد.

این تخفیف را به دوستانتان اطلاع دهید

سوالات خود را بپرسیدمریم یزدانپناه | 1 سال پیش
سلام این پیل نمک جهت رفع جوشهای ران و بازو هم تاثیری دارد؟ایا جوشهای سرسیاه پوست را رفع میکند؟
شیراز تخفیف امیری | 1 سال پیش
سلام مریم. برا اطلاعات بیشتر با شماره هماهنگی تماس بگیرید.
پرتوی زندگی خواجه پور | 1 سال پیش
سلام مریم جان یکی از تاثیرات شگرف پیل نمک رفع جوشهای بدن و بهبود آکنه و جای آن میباشد که با ترکیبات خاصی اجرا میشود. ضمنا برای این منظور ماسک خاصی موجود است که بعداز پیل نمودن بدن برای بهبود سریعتر و لطافت بیشتر پوست بدن به کار میرود (در صورت درخواست مشتری). با آرزوی شادی و تندرستی شما
باران امیری | 1 سال پیش
سلام لیلا خانم ببخشید ماساژ هم جزو این تخفیف هست یا فقط پیل نمکه آخه به من گفتن ماساژ هم هست ولی الان میبینم نیست تو توضیحاتتون.بعدش این ماسک که گفتین جدا باید هزینه پرداخت کنیم یا نه روی همین تخفیف هست. من مادرم شدید درد عضللت داره این پیل نمک واسش خوبه یا فقط واسه پوست خوبه؟؟
پرتوی زندگی خواجه پور | 1 سال پیش
سلام باران جان. پیل بدن با نمک دریایی همراه با نوعی ماساژ خاص میباشد . در خصوص مشکل مادر گرامیتان باید عرض کنم که روغنها وگیاهان خاصی همراه پیل نمک به کار میرود که اسپاسم و در عضلات را تسکین میدهد و باعث ریلکس شدن و شادابی ایشان میشود. ماسک فوق الذکر برای پوستهایی که جوش میزنند و یا زده است تاثیر پیلینگ را مضاعف کرده ضمن اینکه لطافتی خاص به پوست میدهد و هزینه جدا دارد که اگر تماس بگیرید و خودتان را معرفی کنید به شما در خصوص ماسک بدن تخفیف خواهیم داد تا انشاالله با رضایت بیشتری از ما یاد کنید .
رویا .... | 1 سال پیش
سلام... چه روش زیبایی است..که همین جا جواب سوالاتمان را میگیریم...ضمن اینکه بقیه مشتریان هم متوجه سوال و جواب می شوند.... امیدوارم بقیه تخفیف ها هم ملزم به دادن جواب درهمین صفحه شوند... بخاطر پاسخ های آرامش بخش لیلا خانم...منم هم 1کوپن می خرم...البته با همان تخفیف ماسکی که به باران جون دادین

برچسب ها

ماساژ ریلکسی پرتو_زندگی شیراز تخفیف پیل_نمکی