کرم ضد چروک و ضد پیری شب طلا FLOSLEK

کرم ضد چروک و ضد پیری شب طلا FLOSLEK

جزئیات تخفیف

امکان استفاده لحظه ای

- نام کالا : کرم ضد چروک و ضد پیری شب FLOSLEK

- برند :  FLOSLEK

- حجم : 50 میل

- مخصوص سنین 25 تا 60 سال 

- دارای ترکیبی از ذرات طلا و مواد طبیعی

- ویژگی ها : 

  • محـافظت از پوست در طول شب
  • کمک کردن به کاهش چروک و از بین بردن آن
  •  تسریع در احیاء پوست
  • پیشگیری از پیری زودرس پوست
  • ســــاختن کلاژن بر روی پوست

 

- حاوی دانه روغن قلم که حاوی خاصیت مرطوب کنندگی بسیار خوبیست اثر مثبتی در از بین بردن جای جراحی و آثار ناشی از کشیدگی های پوستی دارد.

- حاویگل یاسمن که بصورت سلول های بنیادی ساخته شده جهت سرعت بخشیدن به بازسازی پوست، در اثر کمبود خواب، استرس و قرارگرفتن معرض اشعه مضر UV

- کشور تولید کننده : لهستان

- تاریخ انقضا : 2020

- امکن مرجوعی کالاهای آرایشی بهداشتی وجود ندارد

- ارسال کالا 24 تا 48 ساعت پس از ثبت درخواست 


توضیحات

معرفی برند 

آزمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی FLOSLEK در سال 1994 توسط 2 نفر تاسیس شد و در ابتدا اقدام به تولید 2 محصول نمود . 

 آزمایشگاه FLOS LEK   محصولات آرایشی و بهداشتی بسیار ویژه ای در حوزه  مراقبت های خاص  و پیچیده و حفاظت از چهره و  پوست بدن تولید میکند. این محصولات با توجه نیازهای فردی از انواع پوست های مختلف و سنین مختلف  مطابقت دارد. لوازم آرایشی و بهداشتی Floslek در یک پروسه ویژه از  تحقیق و توسعه آزمایشگاه های مدرن تولید شده و  مواد تشکیل دهنده آن نیز کاملا  طبیعی است.

 فرمول آماده سازی  محصولات دارویی FLOSLEK  توسط آزمایشگاه های معتبر مورد بررسی قرار گرفته و تحت نظارت متخصصین پوست و توسط افرادی  با پوست های حساس با تمایل به آلرژی تست شده است. محصــولات FLOSLEK  در بیــش از ۶۰کشــوراروپایــی، آمریــکا، اســترالیا و آســیا در حــال فــروش اســت و تمــام مجـوز هـای وزارت بهداشـت ایـران را نیـز دارا مـی باشـد.

معرفی محصول

کرم ضد چروک و ضد پیری روز FLOSLEK داری ترکیبات فعال با ویژگی های زیر می باشد

colloidal Gold

نانو طلا که متشکل از ذرات بسیار ریز و میکروسکوپی طلا که در آب مقطر یا هر مایع دیگری معلق هستن، طلای کلوئیدی باعث تحریک پوست و افزایش درخشندگی با نرمش های روزانه پوست.

LEI Flower Stem Cells

گل یاسمن که بصورت سلول های بنیادی ساخته شده جهت سرعت بخشیدن به بازسازی پوست، در اثر کمبود خواب، استرس و قرارگرفتن معرض اشعه مضر UV.

Pearl Of The Prairie Oil

مروارید دشت گیاه بومی شمال آمریکا که اثر بازسازی، نرم کنندگی طولانی مدت،تقویت ساختار پوست، آبرسانی پوست و کاهش پیری پوست.

Karite Butter(shea Butter)

دانه هایی از درخت روغن قلم که حاوی خاصیت مرطوب کنندگی بسیار خوبیست اثر مثبتی در از بین بردن جای جراحی و آثار ناشی از کشیدگی های پوستی دارد.

طرز استفاده:
کرم را شب بر روی پوست تمیز زده و کمی ماساژ داده تا کاما جذب پوست گردد.

این تخفیف را به دوستانتان اطلاع دهید

سوالات خود را بپرسید
برچسب ها

ضد چروک و ضد پیری کرم ضد چروک و ضد پیری شب طلا FLOSLEK کرم شب طلا فلوس لیک کرم شب ضد پیری فلوس لیک محصولات فلوس لیک شیراز تخفیف