خمیردندان سیگنال وایت ناو دیپ کول WHITE NOW

۱ نظر:
۰ نظر:
۰ نظر:
۰ نظر:
۱ نظر:
(۲)
خمیردندان سیگنال وایت ناو دیپ کول WHITE NOW خمیردندان سیگنال وایت ناو دیپ کول WHITE NOW خمیردندان سیگنال وایت ناو دیپ کول WHITE NOW

جزئیات تخفیف

امکان استفاده لحظه ای

- نام کالا : خمیردندان سیگنال وایت ناو دیپ کول WHITE NOW

- حجم : 75 میلی لیتر

- مناسب افراد سیگاری

- از بین برنده جرم ناشی از مصرف سیگار و قهوه و چای با استفاده از تکنولوژی پرتو آبی

- سفید کننده و از بین برنده لک‌های روی دندان

- مناسب برای آقایان

- بسیار موثر در جرم گیری دندان 

کشور سازنده: فرانسه

شماره مجوز بهداشت: 111499565727070

- تاریخ انقضا: 6/2020


توضیحات

خمیر دندان
خمیر دندان جزء جدایی‌ناپذیری از برنامه رعایت بهداشت دهان و دندان است که به صورت خمیر، ژل یا پودر وجود دارد و کاربرد آن از بین بردن پلاک یعنی فیلم باکتریایی است که روی دندان‌ها و لثه‌ها جمع می‌شود. خمیردندان قدرت تمیزکنندگی و شستشوی مکانیکی مسواک را افزایش می‌دهد.
کار اصلی هر نوع خمیر دندان تمیز کردن دندان از مواد غذایی و میکروب زدایی آن است. اما هر خمیر دندان یک عملکرد دقیق‌تر می‌تواند داشته باشد.
بسیاری از افراد بر حسب عادت و یا فقط بر اساس نوع برند یا قیمت آن خمیر دندانی را برای شستشوی دندان‌های خود انتخاب می‌کنند. این روش انتخاب نتیجه‌ی دقیقی نخواهد داشت و احتمالا رضایت فرد را از مصرف آن محصول فراهم نمی نماید. از این رو باید برای انتخاب محصول مورد نیاز خود، به شرایط دندان‌هایتان توجه کنید. اینکه دندان‌هایی حساس دارید بهتر است از خمیر دندان ضد حساسیت استفاده کنید، اگر دندان‌هایی با لک‌های قهوه‌ای دارید، بهتر است خمیر داندان‌های حاوی سفید کننده را انتخاب کنید؛ اگر هم دندان‌هایی سالم دارید حتی یک خمیر دندان معمولی ولی دارای فرمولاسیونی دقیق و تقویت کننده برایتان مناسب خواهد بود. حساسیت دندان به درد ناگهانی که از سطح ریشه آسیب دیده دندان روباز ناشی می شود گفته می شود. مینا محکم ترین ماده بدن روکش خارجی روی تاج دندان را تشکیل می دهد. این لایه که به نام «سمنتوم» شناخته می شود روی روکش خارجی دندان که زیر خط لثه قرار گرفته است را تشکیل می دهد. اگر مینای دندان یا سمان دندان خورده شود، عاج دندان حساس بدون حفاظ خواهد شد.عاج دندان حاوی هزاران کانال ریز است که تنها با میکروسکپ قابل مشاهده می باشند. این مجاری از سطح دندان و طریق عاج دندان به مرکز عصبی مغز دندان امتداد یافته اند. این مجاری حاوی مایع بوده و پس از خوردن یا نوشیدن مواد غذایی یا نوشیدنیهای سرد و گرم این مایع در این مجاری باریک حرکت کرده و باعث فشار آوردن به عصبهای دندان گردیده و ایجاد درد می کند. این لوله های باریک در عاج دندان بدون پوشش می باشند که به سرما، گرما یا مواد غذایی اسیدی اجازه می دهند تا اعصاب داخل دندان را تحریک کرده و باعث ایجاد درد ناگهانی شوند. جرم در واقع رسوبی است که روی دندان‌ها و لثه تشکیل می‌شود و نه‌تنها باعث ایجاد بوی بد دهان می‌شود بلکه رنگ و سلامت دندان‌ها را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد و می‌تواند به پوسیدگی آنها و بروز بیماری‌های لثه منجر شود. البته افرادی که زیاد چای و قهوه مصرف می‌کنند و سیگار می‌کشند زودتر دچار جرم دندان خواهند شد. پس به نوعی باید جرم دندان‌ها را از بین ببریم.

این تخفیف را به دوستانتان اطلاع دهید

سوالات خود را بپرسیدرعنا علیزاده | 2 هفته پیش
سلام خسته نباشید. سیگنال اصلی هس؟؟
شیما شکوهی
سلام کاربر عزیز ، بله اصلی هست
رعنا علیزاده | 2 هفته پیش
سلام خسته نباشید. سیگنال اصلی هس؟؟
سعید دیانت
سلام با توجه به اینکه این کالا شماره مجوز بهداشت داره ، اصل می باشد.

برچسب ها

خمیردندان سیگنال وایت ناو دیپ کول WHITE NOW سیگنال خمیر دندان خمیردندان سفید کننده قوی سیگنال سیگنال سیگنال خمیر دندان سفید