خمیر دندان ذغالی کوبایاشی

خمیر دندان ذغالی کوبایاشی

جزئیات تخفیف

امکان استفاده لحظه ای

- نام کالا : خمیر دندان ذغالی کوبایاشی

- تمیزکنندگی بالا 

- طعم متفاوت

- به دلیل وجود شارکل بوی بد دهان را از بین می برد

- خوشبو کننده دهان

- سفید کننده دندان

- دارای مجوز بهداشت

- ساخت ژاپن

- تاریخ انقضا : 2/2020

- روش مصرف 

به مقدار کافی خکیردندان را روی مسواک بزنید و تمامی سطوح دندان ها را مسواک کنید

 

توضیحات

خمیر دندان ذغالی کوبایاشی

این روزها خیلی ‌ها به دنبال خرید خمیردندان‌هایی هستند که هر چه بیشتر دندان ‌هایشان را سفید کند. از طرفی دیگر شرکت‌ های سازنده خمیردندان نیز در رقابت شدید با هم هستند تا خمیردندان‌ هایی را ارایه دهند که مشتریان بیشتری را به خاطر خواص سفید کنندگی بیشتر آن، جذب کند. شما باید به عنوان یک مصرف کننده از خمیردندان‌های سفید کننده انتظارات منطقی داشته باشد. این خمیردندان ها دارای مواد ساینده و پاک ‌کننده قوی هستند که موجب تمیزی و سفیدی و شفافیت دندان‌ها می‌شوند.

شرکت مشاوران بریس ایستا نماینده رسمی شرکت خارجی کوبایاشی ژاپن با هدف ارتقای دانش و کيفيت خدمات مشاوره توسط جمعی از اساتيد دانشگاه و مهندسين مجرب در سال 1383 تاسيس گرديد.

 خمیر دندان ذغالی کوبایاشی با فرمول ضدباکتری باکتری ها را از بین می برد. در حال حاضر این فرمول علمی به عنوان برترین تمیز کننده عمیق شناخته شده است. شاید استفاده از خمیردندان زغالی که دهان به شدت سیاه می شود در اولین مرتبه موجب نگرانی از ماندن لکه ها در دهان گردد اما پس از شستشو ، در کمال تعجب مشاهده می شود که سیاهی ها کاملاً از بین رفته و دندانها به شدت تمیز و صیقلی می گردند.بعد از چندین بار استفاده  دندانها به طرز محسوسی سفیدتر می شوند.خمیردندان زغالی ، به دلیل وجود شارکل ، بوی بد دهان را نیز جذب کرده و دهان را خوشبو می کند. برخی از تحقیقات و یافته ها ، نشان از اثرات کشیدن سموم از دهان و برطرف شدن لکه ها دارد.استفاده منظم از این خمیردندان حاوی کربن اکتیو ، از ایجاد جرم جلوگیری کرده و دندانها را کاملاً سفید می کند و همچنین به طور موثر دندانها را سفیدتر نگه می دارد.

 

سوالات خود را بپرسیدهنوز نظری ثبت نشده.

برچسب ها

خمیر دندان ذغالی کوبایاشی خمیر دندان ذغالی خمیر دندان

Dialog header 1