پنکیک دوکاره کاور مچ Arcancil

پنکیک دوکاره کاور مچ Arcancil پنکیک دوکاره کاور مچ Arcancil پنکیک دوکاره کاور مچ Arcancil پنکیک دوکاره کاور مچ Arcancil پنکیک دوکاره کاور مچ Arcancil پنکیک دوکاره کاور مچ Arcancil پنکیک دوکاره کاور مچ Arcancil پنکیک دوکاره کاور مچ Arcancil پنکیک دوکاره کاور مچ Arcancil

جزئیات تخفیف

امکان استفاده لحظه ای

- نام کالا : پنکیک دوکاره کاور مچ آرکانسیل

- برند :  Arcancil

- حجم : ۱۰ گرم

یک محصول ایده آل برای آرایشی یکدست و طبیعی

- ویژگی ها :

  •  دارای  15 SPF
  • دارای خواص ضد پیری
  • دارای آنتی‌اکسیدان
  • پوشش بالا و بادوام

- قابل استفاده در دو حالت خشک و نمدار 

- ایجاد آرایشی بی نقص و ماندگار

- برای مشاهده و خرید رنگبندی پنکیک روی گزینه انتخاب کنید کلیک نمایید

- ساخت فرانسه

توضیحات

معرفی برند

برند آرکانسیل در سال 1935 توسط دو شیمیدان و متخصص آرایش به نام برادرانهاولیک خلق شد . تاریخچه آرکانسیل پاریس پیشینه برندی 80 ساله است که طی سالیان متمادی به ارزش های خود مانند ارائه بهترین محصولات آرایشی توسط معروف ترین لابراتور های فرانسوی ، ایتالیایی و آلمانی با جدیدترین ساختار و رنگ به خانم های جوان و مسن وفادار مانده است . آرکانسیل از نخستین برندهای فرانسوی است که در سطح دنیا به فروش رسیده و امروز در بیش از 60 کشور جهان توزیع میگردد.این برند از ابتدا تاکید ویژه ای برضد حساسیت بودن کلیه محصولات خود داشته و به این مهم با انجام آزمایش های پی در پی جامه عمل پوشانده است.

معرفی محصول

نسل جدیدی از پنکیک فشرده با پوشش بالا و با دوام برای ظاهری یکدست ، مات و مخملی ایده آل برای استفاده بعد از کرم پودر آرکانسیل برای داشتن آرایشی بی نقص می باشد . این محصول دارای خواص آنتی ایج و آنتی اکسیدان با ضد آفتاب SPF15 است. ویژگی استفاده از آن در دو حالت خشک و نمدار پوششی مطلوب را ارائه می‌دهد.

سوالات خود را بپرسیدهنوز نظری ثبت نشده.

برچسب ها

پنکیک دوکاره کاور مچ Arcancil آرکانسیل پنکیک جدید آرکانسیل شیرازتخفیف

Dialog header 1