پودر دکلره MAGIC BLEACH SALERM

پودر دکلره MAGIC BLEACH SALERM

جزئیات تخفیف

امکان استفاده لحظه ای

- نام کالا : پودر دکلره MAGIC BLEACH سالرم 

- برند :    Salerm

- نوع : ضد زردی

- حجم : ۵۰۰ گرمی

- روشن کردن مو به تدریج و کاملا یکنواخت

- دارای یک اسانس و رایجه پوشاننده و فاقد غبار

- رنگ این پودر بنفش ملایم است

- برای مشاهده و خرید مدل و حجم های موجود روی گزینه انتخاب کنید کلیک نمایید

- ویژگی ها :

  • توان خنثی نمودن تن های ناخواسته
  • ضد زردی مو
  • موها را میتوان از 5 تا 6 درجه و بیشتر هم روشن نمود

- روش مصرف : به ازای هر دو واحد رنگ ، سه واحد اکسیدان اضافه کنید و خوب به هم بزنید تا کرم یکدستی به دست آید و بلافاصله استعمال نمایید.

- ساخت اسپانیا

توضیحات

معرفی برند :

سالرم برندی اسپانیایی معتبر و معروف در زمینه محصولات تخصصی مو می باشد. آغاز به کار سالرم به اواخر دهه 70 قرن بیستم بر می گردد.

معرفی محصول : 

ویژگی اصلی این پودر دکلره وشن کردن مو به تدریج و کاملا یکنواخت است و ضد زردی مو است. دارای یک اسانس و رایجه پوشاننده و فاقد غبار است تا در حین کار با پودر اذیت نشوید.

در یک ظرف غیر فلزی یک پیمانه پودر را با 50 تا 100 میلی لیتر اکسیدان مخلوط می نماییم .(بسته به میزان روشن کنندگی دلخواه و میزان روان پذیری ،خمیر تهیه می شود). میتوان میزان اکسیدان کمتری یا بیشتری به پودر اضافه کرد هرچه اکسیدان بیشتر باشد خمیر حاصل روان تر (شل تر) ولی قوی تر میگردد نوع اکسیدان (6 تا 12 درصد) هم میزان روشن نمودن موها را تغییر میدهد. با پودر مجیک موها را میتوان از 5 تا 6 درجه و بیشتر هم روشن نمود. مخلوط را به مدت 30 تا 60 دقیقه بسته به میزان درجه روشن شدن مورد نظر بر روی موها بگذارید بماند و سپس آبکشی نمایید و بعد با شامپو بشویید.

در مواردی می توان قبل از شستشو با شامپو موها را مجددا با مخلوط پودر و اکسیدان شارژ نمود اما این کار بسیار تخصصی بوده و اکسیدان این بار باید ضعبف باشد (6%)

سوالات خود را بپرسیدهنوز نظری ثبت نشده.

برچسب ها

پودر_دکلره salerm پودر_دکلره_مجیک_اسپانیایی پودر_دکلره_MAGIC_BLEACH_SALERM دکلره شیراز_تخفیف MAGIC_BLEACH_SALERM تخفیف شیراز

Dialog header 1