تخفیف های مشابه

دوره یوگا بانوان در باشگاه یاشگین

باشگاه تخصصی مادر و کودک یاشگین - فلکه گاز باشگاه تخصصی مادر و کودک یاشگین - فلکه گاز باشگاه تخصصی مادر و کودک یاشگین - فلکه گاز

جزئیات تخفیف

-امکان استفاده به صورت لحظه ای

-این تخفیف ویژه یک دوره کلاس یوگا در باشگاه یاشگین می باشد.

- ویژه خانمها

-هر کوپن ویژه یک دوره یک ماه یوگا می باشد.

-امکان خریداری حداکثر ۳ کوپن برای ۳ ماه

- سابقه باشگاه : ۳ سال و اولین باشگاه تخصصی مادر و کودک در شیراز

-  امکان نگهداری از کودکان در سانس های یوگا با ۵۰% تخفیف و پرداخت ساعتی ۳۵۰۰ تومان به جای ۷۰۰۰ تومان در محل

-طول دوره: یک ماه   ۸جلسه‌ای

- مدت زمان هر جلسه : ۱,۳۰ دقیقه

- نوع دوره: عمومی

- ظرفیت هر کلاس : ۱۲ نفر

- بیمه سالیانه ورزشی (هزینه بیمه با مشتری و مبلغ آن ۱۰،۰۰۰ تومان است) 

- لطفا پس از خرید کوپن جهت تکمیل فرآیند ثبت نام با شماره هماهنگی تماس حاصل فرمایید 


توضیحات

یوگا چیست؟  

یوگا فرایند كشف خود شناسی را در پی دارد .و علاوه بر فوایدی كه برای افراد دارد برای جامعه نیز می تواند مفید باشد .در واقع نمی توان گفت یوگا فقط یك ورزش بدنی است چون پژو هشهای علمی ثابت می كند كه یوگا نه تنها بر جسم انسان تا ثیر می گزارد بلكه در تنظیم نیروی پرانیك یا انرژی حیاتی و جریان آن و همچنین بر ضمیر انسان نیزموثر می باشد.

یوگا علم حیرت انگیزی است كه تفكر استدلال و منطق را در سطح عالی به انسان هدیه می كند.یوگا به معنی اتحاد است و منظور از یوگا اتحاد و یگانگی با وجود درونی است.برای رسیدن به این اتحاد تعداد حالات و وضعیت هایی وجود دارد كه آسانا نامیده می شود . كه با حركات یا تمرینات ژیمناستیك نرمشها و بدن سازی نباید اشتباه گرفت. 

مفهوم و معنای یوگا ( اتحاد و یگانگی ) با وجود درونی است كه با رفع دو گانگی فكر و ماده و نیل به یك واقعیت متعالی در درون عملی می شود .آسانا به معنی قرار گرفتن در وضعیت و حالتی كه در آن میتوان رو حاً و جسماً خو نسرد و راحت بود و در آرامش كامل قرار گرفت.

برنامه آموزشی یوگا به گونه ای طرح ریزی شده كه به توسعه بافت شخصیت منتهی می شود.

آسانا به علت گششهای عضلانی و ماساژ اعضا و غدد داخلی و ایجاد هماهنگی بین اعضاء بدن و سیستم اعصاب برای ایجاد سلامتی ورفع بیماری ها بسیار موثر بوده وبه تمرین كننده سلامتی اعطا می كند و بطور خارق العاده ای در تسكین و بهبود بسیاری از بیماریها و حتی بیماریهای غیر قابل علاج مفید واقع میشود . ومیتواند درد را از بین ببرد یا قابل تحمل نماید.

هدف از تمرین آساناها ی یوگا(حرکات اصلی یوگا)= توسعه شخصیت ،روانی و روحی است .

هدف از تمرینهای ورزشی = حفظ سلامت وكسب قدرت بدنی از طریق تقویت جسم وعضلات واستخوانهاست. تمرینات جسمی علاوه بر سرعت حركت نیازمند تنفس زیاد است كه كار قلب وسیستم تنفسی را زیاد میكند ودر نتیجه خستگی وكم شدن انرژی حیاتی را موجب می شود .

این تخفیف را به دوستانتان اطلاع دهید

سوالات خود را بپرسید
برچسب ها

باشگاه_ایروبیک باشگاه_یاشگین شیراز تخفیف نگهداری_از_کودکان یوگا