اسپری الکل 70 درصد حناسی 500 میل

اسپری الکل 70 درصد حناسی 500 میل

جزئیات تخفیف

اسپری الکل 70 درصد حناسی 500 میل

 

مشخصات اسپری الکل 70 درصد حناسی 500 میل

  • نابود کردن 99/99% ویروس ها و باکتری ها

  • مناسب ضد عفونی دست و سطوح

  • حاوی گلیسیرین برای جلوگیری از خشکی پوست

  • ضد عفونی کننده بی خطر و موثر بدون ایجاد چسبندگی

  • بسته بندی و پلمپ شده در قوطی فلزی اسپری دار

  • دارای 73% الکل

 

 

کالاهای بهداشتی به دلیل حساسیت محصول قابلیت مرجوعی ندارند

 

ارسال کالا ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از ثبت خرید

 

 

 

 


توضیحات

امروزه استفاده از محصولات ضدعفونی کننده الکلی بسیار رواج پیدا کرده است که اغلب این محصولات به دلیل داشتن اتانول، موجب خشکی، حساسیت، خارش و التهاب پوست می شوند. شرکت داروسازی بیتا رز آریا برای رفع این مشکل محصولی با نام اسپری ضد عفونی کننده دست و سطوح حناسی با حجم های 250 میلی لیتر و 500 میلی لیتری را عرضه نموده است که به هیچ وجه موجب حساسیت و خشکی پوست نمی شود.

اسپری ضد عفونی کننده دست و سطوح حناسی دارای قدرت پاک کنندگی بسیار بالا می باشد و قادر است در چند دقیقه، ۹۹ درصد از باکتری ها و ویروس های بیماری زا از جمله ویروس کرونا و آنفولانزا را از بین ببرد. این محصول هم مناسب برای ضدعفونی دست و هم سطوح مختلف می باشد .

اسپری الکل 70 درصد حناسی مناسب ضدعفونی دست، ضدعفونی محل تزریق است. با توجه به خواص استثنایی الکل، محققین شرکت داروسازی با توجه به فرمولاسیون خاص از یک آنتی سپتیک با پایه الکلی، موفق شدند ضمن حفظ تمامی خواص میکروب کشی الکل، عوارض جانبی آن را به حداقل برسانند، به گونه ای که استفاده مکرر آن بر روی پوست هیچگونه خشکی یا تحریک موضعی ایجاد نمی کند.

این تخفیف را به دوستانتان اطلاع دهید اشتراک به دوستان از طریق واتس اپ اشتراک به دوستان از طریق تلگرام

سوالات خود را بپرسید
برچسب ها

پیشگیری_از_کرونا اسپری_الکل_70_درصد اسپری_الکل_حناسی اسپری _الکل_ 70_ درصد _حناسی اسپری_ضدعفونی_دست_و_سطوح ژل_ضد_عفونی_دست عبور _ از _ بحران _ کرونا