جعبه کادویی گل رز جاودان ژیدان رز اکوادوری

جعبه کادویی گل رز جاودان ژیدان رز اکوادوری جعبه کادویی گل رز جاودان ژیدان رز اکوادوری جعبه کادویی گل رز جاودان ژیدان رز اکوادوری جعبه کادویی گل رز جاودان ژیدان رز اکوادوری

جزئیات تخفیف

جعبه کادویی گل رز جاودان ژیدان رز اکوادوری

 

اگر گل رز جاودان درون باکس خود نگهداری شود ، بسته به نوع مراقبت ، عمری در حدود ۵ سال دارد.  این هدیه ی زیبا و نفیس ویژ گی های دیگری نیز دارد. از جمله: کیفیت بالا ، تنوع در رنگ ، تنوع در اندازه و سایز ، ظرافت چشم گیر ، باکس شیشه ای با طراحی لوکس و … که همه سبب ارزشمندی و ماندگاری آن شده است. بی شک چنین هدیه ی با ارزش و زنده ای که مانند عشق و علاقه ی شما جاودان میماند همراه بانوشته عاشقانه ، یاد و خاطره ی یک روز فوق العاده را زنده نگه می دارد.

 

سایز : سوپر ( سایز نرمال سرگل )

نوع گل : گل رز اکوادور 100% طبیعی ماندگار وارداتی

قطر سر گل : ۷ سانتی متر

در جعبه های کاویی زیبا

 مدت جاودانگی : ۳ تا ۵ سال

بدون نیاز به آب، خاک و نور

مناسبترین هدیه به کسی که دوستش دارید

ارسال کالا 48 ساعت پس از ثبت سفارش

پس از خرید امکان مرجوعی کالا وجود ندارد 


توضیحات

اگر مایلید هدیه ای هیجان انگیز و الهام بخش به یکی از عزیزان خود بدهید ، گل رز جاودان ژیدان بهترین انتخاب شماست . این نوع رز نه تنها برای هنرمندان و طرفداران گل های زیبا جذاب است بلکه مورد پسند همه ی سلیقه هاست.به طوری که میتوان گل رز جاودان را به عنوان هدیه ای فوق العاده روز مادر ،کادوی ولنتاین ، کریسمس ، اعیاد ملی و مذهبی ، تولد ، فارغ التحصیلی ، سالگرد ها و . . حساب کرد.  همچنین هدیه ای مناسب و زیبا برای دکوراسیون اتاق و دفترکار است . وجود چنین موجود زنده ی زیبایی در کنار فرد دوست داشتنی ما ،به او یاد آوری میکند که  عشق حقیقی میتواند تا ابد زنده و پایدار باشد. گل رز جاودان در باکس شیشه ای و شیک عرضه می شود. درصورتی‌ که گل از محل خود خارج نشود بدون نیاز به آب و نور همیشه زنده و سالم خواهد ماند. این ویژگی سبب می شود گل رز جاودان به هدیه‌ای بی‌رقیب و نمادی زیبا از جاودانه بودن عشق و محبت شما مبدل شود.

این تخفیف را به دوستانتان اطلاع دهید اشتراک به دوستان از طریق واتس اپ اشتراک به دوستان از طریق تلگرام

سوالات خود را بپرسید
برچسب ها

رز_جاودان_ژیدان رز_جاودان قیمت_رز_جاودان گل_فروشی گل_رز_جاودان_ژیدان ولنتاین_2020 کادوی_ولنتاین هدیه_ولنتاین