دوره آموزشی زبان انگلیسی موسسه پیشگامان دانش شهر راز

نگران خریدت نباش !
اگر کوپن های مرکز خریداری شده مطابق تمایل شما نبود، ۱۰۰٪ مبلغ به حسابتان بازگردانده می‌شود.

جزئیات تخفیف

دوره آموزشی زبان انگلیسی در موسسه پیشگامان دانش شهر راز

 

 

امکان انتخاب از بین موارد زیر:

 • یادگیری 1000 لغت انگلیسی بدون فراموشی (کتاب 504)
 • آموزش کاربردی گرامر زبان انگلیسی (جهت مترجمی)
 • آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی

 

کلمات کتاب 504 لغت ضروری زبان انگلیسی را بدون فراموشی در 10جلسه حفظ کنید.

 

 • یادگیری لغات جدید یکی از مهمترین مهارت های ضروری برای آموزش زبان انگلیسی است.
 • هر چه دایره لغات گسترده تر باشد، موفقیت در سایر مهارت های زبان انگلیسی بیشتر می‌شود.
 • لغت یکی از ابزارهای کلیدی و اصلی برای یادگیری زبان انگلیسی بوده و بدون آموزش لغات جدید، یادگیری زبان انگلیسی ممکن نخواهد بود.

 

توضیحات:

 • کلاس ها به صورت آفلاین می‌باشد.
 • این پکیج آموزشی بر روی وب سایت موسسه پیشگامان دانش شهر رازمی‌باشد.
 • ارائه‌ی کلمه کدبندی شده از واژه های کتاب( 504 واژه ضروری) به همراه مترادف های انگلیسی کلمات (بالغ بر 1000 لغت پرکاربرد) و ترجمه فارسی آن
 • با خرید این پیکیج می‌توانید این دوره را از روی وب سایت موسسه پیشگامان دانش شهر راز دانلود کنید.
 • ما یادگیری زبان را برای شما راحت کردیم. پس با ماهمراه شوید...

 

امکان استفاده از کلاسهای دیگر با پرداخت هزینه جداگانه در محل

زرهی کوچه 56 پلاک 283
در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید گزارش تخلف

توضیحات

 • آیا می خواهید کلمات کتاب 504 لغت ضروری زبان انگلیسی را بدون فراموشی در 10جلسه حفظ کنید؟
 • یادگیری لغات جدید یکی از مهمترین مهارت های ضروری برای آموزش زبان انگلیسی است. هر چه دایره لغات گسترده تر باشد، موفقیت در سایر مهارت های زبان انگلیسی بیشتر می شود. لغت یکی از ابزارهای کلیدی و اصلی برای یادگیری زبان انگلیسی بوده و بدون آموزش لغات جدید، یادگیری زبان انگلیسی ممکن نخواهد بود.
 • اگر کتاب504 را به خوبی و با دقت مطالعه کنید، درصد زیادی از معنی متون انگلیسی را درک خواهید کرد و در آزمون های زبان نمره بیشتری کسب می کنید. کتاب 504 به شما کمک می کند که از منابع آموزشی زیادی که در اینترنت موجود است، بهره مند شوید و همچنین با افراد انگلیسی زبان به راحتی ارتباط برقرار کنید.

 

آموزش گرامر زبان:گرامر صحیح، کلید اصلی روان و با اعتماد به نفس صحبت کردن به زبان انگلیسی است. دانستن گرامر زبان انگلیسی به شما کمک می کند از خطاهایی که باعث می شود جملات شما به نظر بومیان انگلیسی زبان عجیب و غیرقابل فهم به نظر برسد، جلوگیری کنید.

 با گذراندن این دوره قدرتمند، نه تنها شما می توانید مکالمات و نگارشات انگلیسی خود را با استفاده از اصول صحیح و استخوان بندی شده محکمی بیان کنید بلکه خواهید توانست به یک مترجم حرفه ای در زمینه تخصص خودتان تبدیل شوید. و حتی در آزمون های کنکور سراسری، ارشد، دکترا و... می توانید براحتی امتیاز عالی را کسب کنید.

مهم‌ترین بخش یادگیری یک زبان جدید، توانایی مکالمه به آن زبان است. اینکه به‌راحتی بتوانید به زبان جدید صحبت و ایده‌های خود را مطرح کنید. با اعتماد به نفس کامل مشغول به کار شوید و در زندگی به شخص موفقی تبدیل شوید.

برای یادگیری بهتر مکالمه،  پیشنهاد می کنیم اول این دوره را به خوبی فرا بگیرید (چرا که این دوره طوری طراحی شده که افراد مبتدی و یا افراد مسنی که گرامر هم بلد نیستند بتوانند از این دوره بهره کافی ببرند )بعد به سراغ کلاس ها و محصولات مکالمه دیگر در بازار بروید، چون یادگیری کامل این دوره شما را چندین سال جلو می‌اندازد و پس از تعیین سطح، معجزه آن را خواهید دید.

این تخفیف را به دوستانتان اطلاع دهید

سوالات خود را بپرسیدنظر بدهید

هنوز نظری ثبت نشده.

برچسب ها

یادگیری 1000 لغت انگلیسی بدون فراموشی (کتاب 504) , آموزش , دوره آموزش زبان , زبان انگلیسی , زبان , آموزش زبان , مکالمه زبان , گرامر زبان , یادگیری زبان , آموزشگاه زبان , آموزشگاه زبان در شیراز , دوره آموزشی زبان انگلیسی ,