پکیج خدمات پاکسازی و فیشال پوست

مرکز مراقبت از پوست لاوندر - بلوار چمران مرکز مراقبت از پوست لاوندر - بلوار چمران مرکز مراقبت از پوست لاوندر - بلوار چمران مرکز مراقبت از پوست لاوندر - بلوار چمران مرکز مراقبت از پوست لاوندر - بلوار چمران مرکز مراقبت از پوست لاوندر - بلوار چمران مرکز مراقبت از پوست لاوندر - بلوار چمران مرکز مراقبت از پوست لاوندر - بلوار چمران مرکز مراقبت از پوست لاوندر - بلوار چمران مرکز مراقبت از پوست لاوندر - بلوار چمران مرکز مراقبت از پوست لاوندر - بلوار چمران

جزئیات تخفیف

پاکسازی و فیشال حرفه‌ای با بهترین مواد تخصصی و به روز ترین دستگاه‌ها در مرکز مراقبت پوستی لاوندر 

 

انتخاب از بین موارد زیر: 

  • پکیج پلاژن تراپی: 

        لایه برداری و حذف سلول‌های مرده پوست، جوانسازی و کاهش ظهور چروک و روشن سازی (بوسیله جذب مواد جوانسازی یا روشن کننده به پوست)، افزایش قوام و استحکام پوست، پر سازی بافت و آبرسانی و احیای سر زندگی چهره، اکسیژن رسانی از طریق فرآیند تولید حبابهای co2، (روشی غیر تهاجمی و بدون درد) 

  • پکیج فیشال کلاسیک: 

      پاکسازی، لایه برداری، ماساژ، ماسک تراپی (هر جلسه یک ساعت)‌

  • پکیج فیشال تخصصی پوست: 

       پاکسازی، لایه برداری، ماساژ، ویال تراپی و جذب مواد مغذی به پوست بر اساس نیاز پوست شامل آبرسانی، جوانسازی، تغذیه و ویتامینه، درمان لک و جوش، LED تراپی ( نور درمانی) ( هر جلسه ۲ ساعت ) 

 

  • LED تراپی (نور درمانی): 

       یک روش درمانی پوست است که با استفاده از نورها با رنگهای مختلف و طول موج متفاوت صورت می‌گیرد.

       نورقرمز: تحریک تولید کلاژن و جوانسازی، کاهش چروک ریز 
       نور آبی: متعادل کردن چربی پوست، کاهش جوش و اکنه 
       نور سفید: سفت شدن پوست 
       نور سبز: درمان پوست حساس و درمان لک و کک و مک و آفتاب سوختگی و لک پیری

 

تصاویر اسلاید متعلق به خود مرکز می باشد و نمونه کار واقعی است.

بلوارچمران، پایین تر از ابیوردی، ساختمان شایان

توضیحات

پوست سالم، پوستی بدون جوش، آکنه و لکه‌های تیره می‌باشد و درخشنده و شفاف است. اما امروزه به دلایل مختلف از جمله رژیم غذایی، آلودگی‌ها و مشکلات هورمونی و داخلی، پوست بسیاری از ما شفافیت و درخشندگی طبیعی خود را از دست داده و نیاز به رسیدگی بیشتری دارد.

برای حل این مشکل و رفع آلودگی‌های روی پوست می‌تونین پاکسازی صورت انجام دهید. در پاکسازی صورت با برداشتن لایه‌های رویی پوست، پوست شفافیت و درخشندگی خود را بدست می‌آورد.

ما برای شما مرکز مراقبت از پوست لاوندر را در نظر گرفتیم که یه پیشنهاد جدید و خاص هست. از این فرصت استفاده کنید و نظر خودتون و برای ما ارسال کنید.

این تخفیف را به دوستانتان اطلاع دهید اشتراک به دوستان از طریق واتس اپ اشتراک به دوستان از طریق تلگرام

سوالات خود را بپرسیدالهه صادقی دوست در 1 هفته پیش
خانم اعتمادی امروز پکیج تخصصی برای پوست حساس و جوشدار برام انجام دادن و واقعا از کارشون و رفتارشون و انرژی مثبتی که دادن به من خوشحال و راضی هستم‌.اصلا براشون ساعت و زمان معنی نداشت و حدود ۳.۳۰ برام وقت گذاشتن و حتی دستام و شونه هام هم ماساژ دادن که عالی بود.💜💜💜
نظر بدهید

هنوز نظری ثبت نشده.

برچسب ها

پکیج خدمات پاکسازی و فیشال پوست پاکسازی و فیشال پوست پاکسازی و فیشال پوست در شیراز مرکز مراقبت از پوست لاوندر مرکز پوست لاوندر پاکسازی پوست پاکسازی پوست در شیراز