اقامتگاه سنتی داروش

هتل داروش - سه راه نمازی هتل داروش - سه راه نمازی هتل داروش - سه راه نمازی هتل داروش - سه راه نمازی هتل داروش - سه راه نمازی هتل داروش - سه راه نمازی هتل داروش - سه راه نمازی هتل داروش - سه راه نمازی

جزئیات تخفیف

اقامتگاه سنتی داروش

 

توضیحات اقامتگاه

 • همراه با صبحانه و حق سرویس 
 • یک اقامتگاه با رعایت اصول معماری زمان قاجار 
 • تجربه حسی متفاوت با اقامت در هتل داروش
 • به اطفال 2 تا 12 سال در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه معادل نیم بهای تخت اضافه تعلق میگیرد.
 • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 ظهر می‌باشد.

 

توضیحات اتاق‌ها:

 • اتاق شاه‌نشین
  اتاق شاه نشین هتل داروش در قسمت شمالی و آفتاب‌گیر هتل و در ارتفاع بالاتر از سایر اتاق‌ها بنا شده. این اتاق علاوه بر تزیینات منحصربه‌فرد و نقاشی‌ها و گچ‌بری‌ها، دارای امکانات اقامتی شامل تختخواب دونفره، میز و آینه چوبی، صندوقچه و همچنین سرویس حمام و دستشویی مستقل، گرمایش و سرمایش مطلوب و سرویس‌دهی بیست و چهار ساعته می باشد.
 • اتاق پنج دری
  یکی از زیباترین و بزرگترین اتاق‌های هتل داروش، اتاق پنج دری است که پنج در رو به حیاط دارد که با شیشه‌های قدیمی و رنگی جلوه خاصی به فضا داده ‌است.
  امکانات پنج‌دری هم مانند شاه‌نشین بوده و دارای سرویس حمام و دستشویی مستقل، سیستم گرمایش و سرمایش عالی، تزیینات جذاب و گچ‌بری و نقاشی‌های قدیمی و سرویس‌دهی بیست و چهار ساعته می‌باشد.
   
سه راه نمازی، خیابان 9 دی، کوچه سرباغ، پلاک 118
۵.۰۰
(۱ نظر)
(۰)
(۰)
(۰)
(۰)
(۱)
نظر بدهید

توضیحات

هتل داروش، از بناهای تاریخی زیبای شیراز می‌باشد که در دل بافت تاریخی این شهر قرار دارد.

قدمت این بنا، به دوره‌ی قاجاریه باز می‌گردد. وجه تمایز این بنا نسبت به سایر محل‌های مشابه، هویت واحد و اصالت معماری این بنا است. مجموعه مرمت‌های انجام شده در بنا، به گونه‌ای است که سبک معماری قاجار را می‌توان در تمام قسمت‌های آن از جمله اتاق‌ها، شربت خانه، گالری جواهرات و سنگ‌های قیمتی، غذاخوری قجری، گرمابه قجری و حتی سرویس بهداشتی مشاهده نمود.

این تخفیف را به دوستانتان اطلاع دهید اشتراک به دوستان از طریق واتس اپ اشتراک به دوستان از طریق تلگرام

سوالات خود را بپرسیدنظر بدهید

هنوز نظری ثبت نشده.

برچسب ها

اقامتگاه سنتی داروش هتل داروش هتل داروش شیراز هتل سنتی در شیراز عمارت قاجاری در شیراز هتل خاص در شیراز بهترین اقامتگاه شیراز عمارت سنتی شیراز