تجربه ای هیجان انگیز در آلکاتراز

(۰)
(۲)
(۰)
(۰)
(۴)
امتیاز : ۴
(۶ نظر)
مجموعه آلکاتراز - مجتمع خلیج فارس مجموعه آلکاتراز - مجتمع خلیج فارس مجموعه آلکاتراز - مجتمع خلیج فارس مجموعه آلکاتراز - مجتمع خلیج فارس مجموعه آلکاتراز - مجتمع خلیج فارس مجموعه آلکاتراز - مجتمع خلیج فارس مجموعه آلکاتراز - مجتمع خلیج فارس مجموعه آلکاتراز - مجتمع خلیج فارس مجموعه آلکاتراز - مجتمع خلیج فارس

جزئیات تخفیف

تجربه ای هیجان انگیز از بازی های گروهی در آلکاتراز 

امکان انتخاب از بین داستان های زیر:

  • قتل مرموز
  • کلبه وحشت
  • عملیات سری

جهت مشاهده و خرید روی گزینه انتخاب، کلیک کنید.

 

روزهای مراجعه:

  • شنبه تا چهارشنبه

سانس های مراجعه:

  • ازساعت ۱۶ الی ۲۳
  • سانس رزرو شده قابل تغییر نمی باشد لطفا در انتخاب وقت دقت فرمایید.
  •  هزینه ی پرداخت شده عودت داده نمیشود.
  •  در صورت صدمه زدن به وسایل و تجهیزات مسئولیت خسارت وارد شده و هزینه آن بر عهده شخص خاطی میباشد.
  •  حتما ۱۵ دقیقه قبل از ساعت مقرر در مجموعه حضور داشته باشد.
  •  در صورت داشتن بيماري خاص يا ناراحتي قلبي ، حتما با ما هماهنگ كنيد.در غير اين صورت عواقب ناشي از آن به عهده خود فرد ميباشد.

توضیحات

هر زمانی که احساس کردین نیاز به یه هیجان فوق العاده دارین تا انرژیتونو تخلیه کنین بیاین توی سایت تا چندتا پیشنهاد خفن بهتون بدم. پیشنهاد امروزم اتاق فرار یا اسکیپ روم هست حالا براتون توضیح میدم که اصلا بفهمیم چی هست و جریانش چیه.

کلا اسکیپ روم و اتاق فرار به درد چه کسایی میخوره؟؟ به درد کسایی میخوره که مثل من عاشق هیجان، ترس، وحشت، اظطراب ،رمز گشایی و معما، خنده و شادی و کلا بازی گروهی و دورهمی هستند البته استراژی اتاق فرار و اسکیپ روم بازی گروهی به همراه هوش و سلیقه، فکر و رمزگشایی و معما هست باید باهم مشارکت داشته باشین تا بتونین معما ها را حل کنین. اتاق فرار یکی از تفریحات هیجانی و فکری هست که خیلی طرفدار پیدا کرده، تفریحی که هیجان را با سرگرمی های فکری و فضایی متفاوت را همزمان تجربه می کنین. در این بازی هم کار تیمی را تجربه میکنین و هم ذهن خودتونو به چالش میکشین. واقعا شگفت انگیز و جالبه.

یکی از این اسکیپ روم ها مجموعه آلکاتراز هست. اگه نمیدونین اصلا آلکاتراز یعنی چی و چی هست الان براتون توضیح میدم، آلکاتراز جزیره کوچکی هست در خلیج سانفرانسیسکو که تا سال‌ها پیش به عنوان یک محدوده نظامی شناخته شده بود و بعد از اون امن‌ ترین زندان در جهان معرفی شده بود. در طول ۲۹ سال، هیچ فرار موفقی در این تبعید گاه انجام نشد و در تمام تلاش‌ هایی که انجام شد یا زندانیان هدف شلیک گلوله قرار گرفتند یا در آب‌های خلیج غرق شدند. از بین ۳۶ نفر زندانی که اقدام به فرار کردند، ۷ نفر با شلیک گلوله به قتل رسیدند، ۲ نفر غرق شدند، ۵ نفر مفقودالاثر شدند و بقیه مجدداً توسط مأموران زندان دستگیر شدند. حالا چندتا داستان و معمای متفاوت داره که شما با گروه های ۳ تا ۵ نفره باید با کمک هم این معمما ها رو حل کنین و فرار کنین.

اگه آماده ی یه بازی هیجانی خیلی خفن هستین پس بزن بریم...

این تخفیف را به دوستانتان اطلاع دهید اشتراک به دوستان از طریق واتس اپ اشتراک به دوستان از طریق تلگرام

سوالات خود را بپرسید
برچسب ها

اسکیپ_روم اتاق_فرار مجموعه_آلکاتراز بازی_فکری بازی_گروهی